Převoz vozu

Nemůžete nebo nechcete řídit a potřebujete odvézt sebe i svůj vůz?

Právě pro Vás je služba převoz vozu (odvoz vozu) určena.
Nemusíte riskovat ztrátu řidičského průkazu, či nehody, a přesto dostat sebe i svůj vůz na místo určení. Rychlá Želva odveze Vás i Vaše auto do cíle.

Vaše vozidlo bude v bezpečí

O své auto se nemusíte bát. Náš profesionální řidič se o něj postará jako o vlastní. Přebíráme plnou odpovědnost a případné škody vzniklé v návaznosti na námi poskytované služby kryje firemní pojistka do výše 1 mil. Kč uzavřená u České pojišťovny.

Jaká bude cena?

Držíme si reálné ceny, za které dostanete prvotřídní servis, stáčí se podívat na náš ceník. Pouze u převozu vozidla začínající mimo Prahu a končící mimo Prahu, účtujeme příplatek za přistavení vozidla. Příplatek je za cenu převozu od hranice Prahy k zákazníkovi. Řidič je povinen vydat vám na požádání stvrzenku. Odmítne-li ji vydat, nemusíte jízdné uhradit.

Ceník převozu

Ceník

Nástupní
sazba

cena za
1 km

čekání
1 min.

min. cena převozu

STANDART

60 Kč 30 Kč 6 Kč 300 Kč (0-8km)

STANDART - VIP

60 Kč 25 Kč 6 Kč 300 Kč (0-9km)
Denní ceník (6:00 - 18:00) 60 Kč 35 Kč 6 Kč 480 Kč (0-12km) - Nová cena

 

  • Po přistavení našeho vozidla je 5 minut čekání zdarma.
  • Řidič je povinen vydat vám na požádání stvrzenku. Odmítne-li ji vydat, nemusíte jízdné uhradit.
  • Pouze u převozu vozidla začínající mimo Prahu a končící mimo Prahu, účtujeme příplatek za přistavení vozidla. Příplatek je za cenu převozu od hranice Prahy k zákazníkovi. Viz ukázkový příklad.

2 ukázkové příklady

  • Převážíme vozidlo 10 km po Praze, cena převozu je 360 Kč. Na zákazníka čeká posádka 10 minut (5 min. nad rámec bezplatné čekací doby), za čekání tedy účtujeme 30 Kč (5 x 6Kč). Celkem účtujeme 390 Kč.
     
  • Převážíme vozidlo z Dolních Břežan do Jesenice. Cena za převoz je 300 Kč. Příplatek za přistavení vozidla mimo prahu je 60 Kč (2 km). Celkem účtujeme (bez čekání) 360 Kč

Proč jezdit s námi?

Online aplikace

Využívejte naši službu 24/7 kdykoliv a kdekoliv

Hledáte práci?

Vlastní auto
Dispečink
Skvělý výdělek
...

Aktuality a články